O nás | RRB Autodíly
Přihlásit

Náš příběh

S bráchou pocházíme z rodiny, kterou to vždycky k autům a celkově k různým motorsportům velmi táhlo. Náš táta od mládí pracoval s náhradními díly, a tak se dá říct, že jsme se s bráchou do auto moto světa téměř narodili. Kombinace výše zmíněného a toho, že jsme prostě jen kluci, kteří mají rádi auta zapříčinila to, že jsme se rozhodli spojit zábavu s prací. Zbývalo jen vyřešit, jakým směrem se ubírat.

Mně osobně ale náhradní díly nikdy nic moc neříkaly, o dost blíže jsem měl k příslušenství a ke všem těm zajímavým věcem, které můžou vaše auto „vylepšit“, ozvláštnit a usnadnit vám fungování v něm. Naštěstí to brácha viděl úplně stejně, a tak se stalo to, že jsme před pár lety, když mně bylo 23 a bráchovi teprve 20 let založili firmu a společně odstartovali naši cestu v RRB Autodíly.

A jak lépe to v dnešní době vést než formou e-shopu?

Jelikož jsme ale stále ještě hodně mladá firma, tak nám dělá trochu problém držet krok s konkurencí, doufáme však, že se nám to daří vyvažovat naší odhodlaností, nápaditostí a celkově jiným mladistvým pohledem na věc. A i když nás určitě čeká ještě dlouhá a náročná cesta, tak je to cesta, na kterou jsme se vydali proto, že nás tahle práce fakt baví, naplňuje a víme, že rozhodně bude stát za to.

Pro některé lidi a stejně tak i pro nás, je auto pomalu jako náš mazlíček a taky je to na nich vždy na první pohled poznat. Auto je umyté, okna vyleštěná, kola nablýskaná, právě tak jak to má být. Někteří z nás ho mají dokonce i pojmenované. Na druhou stranu víme, že jsou i lidé, pro které je auto jenom jako dopravní prostředek na přesun z bodu A do bodu B. A my bychom chtěli i tyto řidiče naučit, jak se starat o svá auta, jelikož i jednoduchá péče o vozidlo může prodloužit jeho životnost, vylepšit vzhled a zlepšit pocit jízdy v něm.

Za Tým RRB Autodíly,

Bráchové R a R


Autodoplňky a příslušenství RRB

Výhody

Doprava zdarma od 2 500 Kč 

Nakup u nás vše co potřebuješ. Jakmile nákup překročí 2 500 Kč, máš od nás dopravu zdarma.  

Osobní odběr ve Vysokém Mýtě

Máš to blízko do V. Mýta? Ozvi se a vše si tu můžeš vyzvednout. Domluvíme se.  

Ověřeno zákazníky

Patříme do skupiny e-shopů, které se mohou pyšnit tímto odznakem. To znamená, že se vám u nás dobře nakupuje. A my si toho velmi vážíme.  

Dárek ke každé objednávce

Jo, je to tak. Ke každé objednávce ti dáme dárek.  

Potřebuješ poradit?

Zavolej nebo nám napiš zprávu.