Dětská autosedačka BABY-SAFE Plus do 13 kg | RRB Autodíly

Dětská autosedačka BABY-SAFE Plus do 13 kg

Doprava zdarma

  S úchytem ISOFIX, pětibodovými pásy a třemi polohami.  

Kód produktu: 1ST019907

Výrobce: Škoda

Dostupnost: 1-3 dny

9 590 Kč / ks
7 925,62 Kč bez DPH

Popis produktu - Dětská autosedačka BABY-SAFE Plus do 13 kg

Bezpečnost našich nejmenších při cestování je určitě prioritou všech rodičů. ŠKODA Originální příslušenství nabízí dětské autosedačky pro všechny dětské věkové kategorie. Dětská autosedačka BABY-SAFE plus je samostatným zástupcem skupiny 0+, vhodná pro děti od narození do 13 kg hmotnosti, tj. pro děti cca do 18 měsíců. Autosedačku je možné umístit ve voze pouze proti směru jízdy, buď na krajních zadních sedadlech nebo na sedadle spolujezdce vybavenými systémem ISOFIX (upevňovací oka mezi opěrou a sedákem sedadla). Uchycení autosedačky ve voze je pomocí ISOFIX základny, do které se autosedačka nasadí a zajistí. Dítě je připoutáno pětibodovým pásem autosedačky, který je výškově nastavitelný dle měnící se velikosti dítěte. Autosedačku je možné využít ve třech polohách - sezení, odpočinek a ležení. Autosedačku lze kdykoliv ze základny odjistit a vzít ji s dítětem kamkoliv sebou. Pokud je autosedačka umístěna na sedadle spolujezdce, je nutné sedadlo posunout do nejvyšší možné polohy a co nejvíce dozadu. Vždy je nutné vypnout čelní airbag spolujezdce! Všechny autosedačky z nabídky ŠKODA Originální příslušenství prochází řadou náročných testů, mimo jiné nárazovým testem EuroNCAP, testem na nehořlavost, na míru škodlivých látek, otěruvzdornost, ale i kvalitu potahu.
Úspěšné absolvování těchto testů je podkladem ke splnění evropského bezpečnostního homologačního předpisu ECE R 44/04 pro bezpečnostní.

Co byste měli vědět
Systém ISOFIX s upevňovacími oky mezi opěrou a sedákem umožňuje umístit sedačku proti směru jízdy na kterékoliv sedadlo, které je tímto systémem vybaveno. Ve vozech ŠKODA to jsou obvykle vnější zadní sedadla a sedadlo spolujezdce.

K uchycení ve voze slouží ISOFIX základna, do které se sedačka nasadí. Následně se zajistí a dítě je připoutáno pětibodovým bezpečnostním pásem autosedačky. Ten se díky výškovému nastavení může přizpůsobit tomu, jak dítě roste. Sedačka nabízí tři polohy – sezení, odpočinek a ležení.

Údržba
Konstrukce - běžné saponátové čisticí prostředky, otřít houbičkou a vysušit, potah - praní na 30°C, nesušit v sušičce ani nežehlit.
Omezení
Pouze pro vozy s výbavou upevňovacího systému ISOFIX.
Poznámka
Obsah sady: Dětská autosedačka, ISOFIX základna, návod k použití.
Umístění
Zadní krajní sedadla - po směru jízdy, sedadlo spolujezdce - po směru jízdy.

Parametry

Vozidlo: Univerzální

Potřebuješ poradit?

Zavolej nebo nám napiš zprávu.